| ModeI | 35CP/35CF |
| Capacity | 35Ton |
| Stroke of slide | 25 30 40 |
| S.P.M |
200-800 200-750 200-700 |
| Die-Helght | 235mm 232.5mm 230mm 225mm |
| BoISter area | 600mm*390mm |
| Slide area | 350mm*300mm |
| Slide Adjustment | 30mm |
| Bed Opemng | 390(on)*360(Under the)*100(wide)mm |
| Motor | 7.5HP |
| Net Weight | 4000Kg |
| LubriCation | Forceful Automa tion |
| SpeedCOntrOI | Lnvertes |
| Clutch&8rake | Air&Friction |
| Auto Top Stop | Standard |
| Vibration system | Option |
|
|
|
电话:0574-63974295
邮箱:admin@zjflgk.com
地址:浙江省慈溪市滨海经济开发区镇龙三路298号
联系人:13600610529(周总)
QQ:2326877335