| ModeI | 45CP/45CF |
| Capacity | 45Ton |
| Stroke of slide | 20 30 40 50 |
| S.P.M |
200-700 200-600 200-500 |
| Die-Helght | 245mm 240mm 235mm 230mm |
| BoISter area | 720mm*450mm |
| Slide area | 460mm*320mm |
| Slide Adjustment | 30mm |
| Bed Opemng | 580(on)*400(Under the)*120(wide)mm |
| Motor | 7.5HP |
| Net Weight | 5000Kg |
| LubriCation | Forceful Automa tion |
| SpeedCOntrOI | Lnvertes |
| Clutch&8rake | Air&Friction |
| Auto Top Stop | Standard |
| Vibration system | Option |
|
|
|
电话:0574-63974295
邮箱:admin@zjflgk.com
地址:浙江省慈溪市滨海经济开发区镇龙三路298号
联系人:13600610529(周总)
QQ:2326877335